מסכי פרסום – כך תשאירו אותם דולקים

במקומות רבים השכילו בעלי העסק להבין שהצבת מסכי פרסום דיגיטליים בעסק יעזור למיתוג העסק והעלאת הערך המוסף של המבקר בחנות. המחשבה העומדת מאחורי הבחירה היא, כמובן, שמסכים שבעזרתם הלקוחות הפוטנציאליים יוכלו ללמוד על המבצעים הכדאיים ועל המוצרים החדשים בחנות, כמו גם לראות קליפים ופרסומות שיכניסו אותם לאווירה ויגרמו להם לרצות להיראות כמו הדמויות על המסך – יביאו לחוויית קנייה משופרת מאוד.

אולם, לצערנו לאחר זמן לא רב נתקלים בעלי העסקים בבעיה חדשה: חוסר בתכנים להצגה.

לרוב התכנים המוצגים הם שידורי טלוויזיה (שכמובן לא תורמים באופן ישיר לפרסום מוצרים בחנות) או תכנים שהוקלטו בעבר על גבי דיסק הדמיה נשכח של אחד המוצרים.

לאחר זמן מה, חוסר הרלוונטיות של התצוגה למוצרים בחנות, גורם לבעל העסק לוותר על שירותיהם הלא מועילים של אותם מסכי פרסום דיגיטליים ולהשאיר אותם כבויים.
וחבל.

מסכי פרסום – כל האפשרויות פתוחות

האפשרות לחבר מסכי פרסום דיגיטליים למקורות מידע ותוכן בלתי מוגבלים היא קלה ופשוטה, והיא מאפשרת להציג פרסומות, מידע רלוונטי ועדכונים שוטפים מהאינטרנט, ובלי צורך בידע מוקדם.

לאחר חיבור הטלוויזיה לנגן המדיה שלנו, תוכלו להציג ולתזמן: סרטים, תמונות, מוזיקה, אתרי אינטרנט, טקסט נגלל, מצגות פאוורפוינט ואנימציות פלאש וכך, עם ידע בסיסי בלבד, תוכל ליצור מצגות של מוצרים, מבצעים בחנות, מוצרים חדשים, ועוד…

הרלוונטיות של התכנים על המסך בעסק חשובה ביותר. הצבת מסך פרסום עם תכנים לא רלוונטיים או ללא תכנים כלל, משאיר רושם לא מקצועי על הלקוחות וגורם יותר נזק מתועלת. אנחנו מעמידים לרשותכם את הניסיון והידע שלנו וניתן לכם את כל הכלים שתצטרכו בשביל לתת לעסק שלכם חזות מקצועית ומודרנית.

אנחנו מאמינים, שאם מציגים על גבי מסך פרסום את התכנים הנכונים, אפשר לשפר מאוד את חוויית הקנייה ולהגדיל מאוד את הרווחים. אנחנו מתמחים בתחום זה של שילוט דיגיטלי שעושה את ההבדל, ויכולים להתאים לכל עסק וחנות את התכנים האופטימליים, אשר יביאו, בסופו של דבר, להשגת התוצאות הרצויות, היינו – להגדלת מספר הלקוחות, ואיתו – להגדלת הרווחים. 

לקבלת מידע נוסף ולהזמנת מסכי פרסום שיעשו עבורכם את ההבדל – צרו קשר עוד היום בטל': 077-6706451

דילוג לתוכן