לוח מודעות דיגיטלי בשירות מוסדות החינוך

מוסדות חינוך מאז ומתמיד התמודדו עם הקושי לתקשר מול קהל גדול מאד של תלמידים, מורים, מבקרים והורים. בימינו, המנהל זקוק לפתרון שיראה תוצאות ברורות ומיידיות למשתמשים בו ואינפורמציה נכונה ועדכנית לקהל שהוא פונה אליו, ובנוסף לכך מאפשר הטמעה פשוטה וקלה לסגל והתלמידים המתחלפים תמידית.

עד היום נעשתה התקשורת עם קהל היעד בעזרת לוחות המודעות באופן פרטני על-ידי גופים שונים, ומי שרצה לפרסם הודעה כזו או אחרת היה צריך להתחרות על תשומת הלב עם שאר הגופים שמפרסמים, בין אם זו ההנהלה, צוות המורים, אגודות סטודנטים או מפרסמים חיצוניים.

בשל כך נוספו להם על הקירות לוחות מודעות, שבגלל מספרם הרב כבר חולקו לקטגוריות, ותמיד עלו על גדותיהם בשטף אדיר של מידע לא מנוהל, לא מכוון ולרוב גם לא עדכני, כך שניסיון לקרוא לוח מודעות כזה נגמר לרוב בתסכול וייאוש. בחלק גדול מהמקרים, לאחר שהקורא מצליח לברור את המודעות שרלוונטיות אליו, הוא מגלה שהן היו רלוונטיות בשבוע שעבר.
הנהלת מוסד החינוך מקצה משאבי רבים במטרה לתמוך במערך לוחות המודעות הפרוסים ברחבי המוסד, והם דורשים צוות שלם שמייצר תוכן ומטמיע אותו בשטח, תוך שימוש בכמויות אדירות של כוח אדם, דיו ודפים.

לוח מודעות דיגיטלי – הפתרון של העידן החדש

לוח מודעות דיגיטלי מציע לנו מגוון דרכים כדי להתגבר על הבעיות העולות מהשימוש בלוח מודעות רגיל, וזאת בהתאם לצרכים המשתנים שלנו מלוח מודעות.

 • בראשונה, אנו דורשים שליטה מלאה על מה שמוצג. האפשרות להשאיר בידינו את הבחירה להציג הודעות דחופות מבלי שיופרעו על ידי הודעות קודמות אחרות, ובנוסף למנוע גישה מאורחים לא קרואים הרוצים להשתמש בלוח המודעות שלנו. הגישה למערכת התוכן של לוח מודעות דיגיטלי היא בלעדית כך שהתוכן נשלט אך ורק על ידי המוסד החינוכי.
 • כמו כן, אנו רוצים לתזמן את המודעות לפי הצרכים המשתנים שלנו, ובכך להשאיר את מה שמוצג ענייני ורלוונטי, כך שאם פג תוקפה של המודעה, היא יורדת אוטומטית ולא מוצגת מול הצוות או התלמידים.
 • יתרה מכך, גופים שונים המעוניינים לפרסם על לוחות המודעות שלנו יאלצו לעבור דרכנו, וכך נוכל להשאיר את השליטה על התוכן בידיים שלנו, ואף לגבות תשלום ממפרסמים חיצוניים המעוניינים לקדם את מוצריהם או שירותיהם.
 • כמוסד חינוכי המעוניין לפנות בנפרד לקבוצות שונות במיקומים שונים, יש לנו שליטה מלאה על מה ישודר ואיפה. הסגל נחשף למודעות במקומות הרלוונטיים לו, בזמן שהתלמידים מקבלים אינפורמציה המתאימה להם בכיתות הרלוונטיות, והמבקרים הצריכים הכוונה ברחבי הקמפוס יוכלו לקבל זאת במקומות הייעודיים לכך. השליטה על מיקום המודעות שיוצגו חשוב מאוד לרלוונטיות של המודעות והצרכים של כל אינדיבידואל.
 • לוח מודעות דיגיטלי נותן לנו אפשרות לשלוט באינסוף מסכים שונים במקום אחד וממחשב אחד, ובשונה מהמצב כיום – אין שום צורך להטריח שלושה אנשי מפתח שונים בשביל לעדכן את לוח המודעות.
  מסכים דיגיטליים נוצרו מלכתחילה במטרה להיות אינטואיטיביים, פשוטים, ודורשים מינימום מאמץ וזמן לתפעל ולתחזק אותם. מעבר לזאת, חשובה האפשרות לשלוט מרחוק על לוח המודעות כך שתמיד נוכל לעדכן את המסכים גם אם זה מחוץ לשעות העבודה ואין כוח אדם בנמצא.
 • לוח מודעות דיגיטלי מציג יתרונות ברורים מול האלטרנטיבה של לוח מודעות רגיל ומיושן.
 • ניהול המידע דיגיטלית מאפשר לנו חיסכון אדיר בכוח אדם, שעות עבודה והוצאות דפוס למיניהם – הרבה הוצאות שעד היום נראו בלתי נמנעות ייעלמו לבלי שוב.
 • המסכים נשארים עדכניים תמיד וכל זאת כמעט ללא מגע יד אדם. השליטה נעשית מראש בשיטת 'שגר ושכח', והאינפורמציה והתכנים המוצגים אינם סטטיים, אלא מבוססי וידיאו ותנועה, המושכים את העין ואת תשומת הלב של הצופה הפוטנציאלי הרבה יותר, בצורה שאף שלט מודפס לא יכול להתחרות בו.
 • הלוח הדיגיטלי החכם מציג מסכים רלוונטיים בלבד לקהל היעד באותה האיזור, כך שכבר לא צריך להתאמץ בשביל לסנן את המודעות המתאימות עבורו מתוך המון אינפורמציה לא רלוונטית. כך ההודעות מסווגות על פי המיקום שבו המסך נמצא ועל פי הזמן שבו משודר התוכן, וכך אינטראקציה נכונה עם המסכים גוברת והעברת המסר הופכת לקלה ופשוטה.
 • לוחות מודעות דיגיטליים המציגים תוכן פרסומי ומייצרים בכך מקור הכנסה נוסף למוסד החינוכי, הם אחד מהיתרונות הבולטים של המעבר מדפים ללוח המודעות הדיגיטלי. ניתן לפרסם על רק חלק מהמסך או רק בזמנים מסוימים, כך שבסוף החודש בלחיצת כפתור אפשר להנפיק דו"ח מפורט שעל פיו ניתן לחייב את המפרסמים.
 • חלוקת המודעות לערוצים שונים מאפשרת שליטה קלה על מה יוצג ומתי, וחלוקה של המסכים לקבוצות מקל על האיפה והאיך.
 • גם השליטה על כיבוי והדלקת המסכים נעשית באופן ממוחשב לחלוטין וחוסכת חשמל ומשאבים.
 • המערכת מודולרית ומאפשרת התאמה לכל תקציב, החל ממערך פשוט של מסך אחד עד לרשת מסכים ענפה. אופציה שימושית היא התקנה הדרגתית של המערך למען ניהול פיננסי נכון יותר.

לקבלת מידע נוסף ולהזמנת לוח מודעות דיגיטלי המותאם לצרכים ולהעדפות שלכם חייגו עכשיו 077-6706451 ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם. 

דילוג לתוכן