שילוט דיגיטלי עבור תקשורת פנים ארגונית

קשר תמידי עם העובדים והצוות בחברה חשוב מאין כמוהו על מנת לשמור על מוטיבציה גבוהה וחיבור למשימה. הדרך הטובה ביותר להשגת קשר כזה הוא הצבת נקודות מידע במקומות אסטרטגיים בחברה, וכך לספק להם את המידע שהם צריכים ואת התוספות שייגרמו להם להרגיש חלק מהצוות.

התקשורת בין עובדי הצוות על מגוון משרותיהם היא קריטית לכל חברה. תקשורת טובה יכולה להשפיע על מצב הרוח של העובדים וכתוצאה ישירה מכך, על התפוקה שלהם.

המטרה היא לשמור את הצוות מודע למה שקורה מסביבו: מהלכים עסקיים של החברה, התקדמות פרויקטים שכנים, מתן תמונה כוללת על הפרויקט ומעל הכל קיומה של פלטפורמה להעברת מסרים להעלאת המוטיבציה ושיפור הריכוז של העובדים.

המפתח הוא לשדר את המסר הנכון בזמן הנכון ובמקום הנכון. וביחד עם זה לוודא שלכולם יש גישה למידע.

ניתן לשלוט על כל נקודות המידע ממחשב אחד ואף מחוץ למשרד, אפשר לקיים ערוצי מידע נפרדים למחלקות שונות, להכניס הודעות בRSS מאתר החברה, לתזמן הופעות של מודעות שונות, לשלב בין מידע אינפורמטיבי על תהליכים בחברה לתוכן בידורי, להציג כמעט כל סוג קובץ שניתן להעלות על הדעת, ועוד..

הטמעת שילוט דיגיטלי בחברות וארגונים מאפשרת לנו לקבל בתמורה עובדים מודעים יותר, מתקשרים יותר, מחוברים יותר לחברה ולתהליכים בה ובסופו של דבר ניכרת ההשפעה על כושר העבודה האישי של כל עובד ועובד.

הדרך לפרסום נכון בקמעונאות

כברר היום מוצבת כמות אדירה של פרסומות בתוך העסק, מספר עצום של שעות עבודה וכוח אדם מושקע בהצבת שלטים שונים, הדפסה של מבצעים, החלפת פלקטים

תערוכת ISE

ISE זו התערוכה הכי גדולה שקשורה למסכים בכלל ולשילוט דיגיטלי בפרט בעולם.גם השנה ביקרנו שם, ואלו רשמינו:ISE גדלה כל שנה ותופחת לממדים עצומים. נראה שכל

דילוג לתוכן